Promo e emisionit ExpressRozë, mysafirë: Gili me Ilir Beranin, Xhesika Ndoj, Ana Kabashi dhe Shkumbin Tafilaj 0

Promo e emisionit ExpressRozë, mysafirë: Gili me Ilir Beranin, Xhesika Ndoj, Ana Kabashi dhe Shkumbin Tafilaj

Sot emisioni ExpressRozë, që transmetohet në Televizionin Klan (16:00) dhe në AlSat (21:00) do të mund të ndiqni intervistën ekskluzive për nder të Shën Valentinit

February 13, 2016 AKTUALITET, ARGETIM, KURIOZITETE, LAJME, SHOWBIZ
teuta_1455390334-4544888 0

Teuta Krasniqi krejtësisht nudo në një projekt filmik (Foto/Video)

Aktorja më e përfolur e shtypit rozë Teuta Krasniqi është shumë e angazhuar në seriale e televizion. Por ka shumë muaj që ka punuar në

February 13, 2016 AKTUALITET, ARGETIM, KURIOZITETE, LAJME, SHOWBIZ
Brazilianët nuk i tremben virusit Zika, festë e çmendur karnavalesh (VIDEO) 0

Brazilianët nuk i tremben virusit Zika, festë e çmendur karnavalesh (VIDEO)

Pavarësisht paralajmërimeve se rrobat tradicionale të karnavaleve ose mungesa e veshjeve do të ndikonte në përshpejtimin e përhapjes së virusit Zika, brazilianët nuk e kanë

February 13, 2016 AKTUALITET, ARGETIM, KURIOZITETE, LAJME, SHOWBIZ
Mësuesja zhvishet para fëmijëve, ja arsyeja interesante! (VIDEO) 0

Mësuesja zhvishet para fëmijëve, ja arsyeja interesante! (VIDEO)

Kjo mësuese holandeze i ka habitur të gjithë ata, që kanë mundur ta shikojnë këtë video të saj, e cila është bërë virale në rrjetet

February 13, 2016 AKTUALITET, ARGETIM, KURIOZITETE, LAJME, SHOWBIZ, SPORT
depilim 0

Depilimi i zonës bikini, mund t’ju çojë drejt vdekjes

Depilimi total i zonës bikini, një ndër trendet më të njohura për kujdesin ndaj vetes tek gratë, mund të kthehet në vdekjeprurës. Teknika që shkul

mengjes 0

Pse duhet patjetër të bëni seks në mëngjes?

Ka disa momente në jetë që janë thjesht të bukura. Megjithëse mund të duket se me seksin është gjithmonë kështu, ju dini ta bëni diferencën

pse 0

Fakti që i habiti të gjithë: Ja pse femrat bërtasin kur kryejnë marrëdhënie

Gjatë seksit femrat lëshojnë shpesh zëra të lartë. Arsyeja është kënaqësia? Edhe po, edhe jo. Studimi i publikuar në revistën “Archives of Sexual Behavior”, tregon

Back to Top Copyright © 2011 - Boulevard. All rights reserved. Created by ThemeSector, Powered by WordPress.